12 Pięknych domów z kamieniem pod Tulasidasem

Kamień jest materiałem, który jest używany w różnych formach, jak rzeźby, mozaiki, fontanny, ściany i podłogi itp. Kamienie są w różnych kolorach i wzorach. Daje to klasyczny wygląd domów. Istnieje wiele domów zbudowanych z kamienia pod tulasidas.

Jest tak wiele pięknych domów zbudowanych z kamienia pod tulasidas. Te domy są nie tylko piękne, ale również zapewniają schronienie ludziom. Kamień jest uważany za jeden z najcenniejszych materiałów. Kamień ma niepowtarzalny wygląd i jest używany w różnych formach.

Ten post powie Ci o 12 pięknych domach zbudowanych z kamienia pod tulasidas.

1.

Pierwszy dom, który zostanie omówiony to rezydencja w Kolkacie. Ten dom znajduje się w Indiach. Dom został zbudowany przez Pravir Kumar. Jest to atrakcyjny dom, z którego roztacza się piękny widok na okolicę. Zewnętrzna część domu wykonana jest z kamienia, a wnętrza z drewna.

2.

Drugim domem, który zostanie omówiony jest Shilpika Villa. Jest to dom, który znajduje się w Hyderabad. Dom jest zbudowany przez pana Nizamuddina. Dom jest mieszanką kamienia i marmuru.

3.

Trzecim domem jest Kalkaji Residence. Jest to luksusowy dom zbudowany przez architekta domu. Dom jest zbudowany z myślą o zapewnieniu komfortowego pobytu jego użytkownikom.

4.

Czwartym domem jest Rezydencja Kalyan. Jest to mały dom, który znajduje się w Bombaju. Dom został zaprojektowany przez słynnego architekta domu.

5.

Piątym domem jest Rezydencja Bhima. Jest to luksusowy dom, który znajduje się w Bombaju. Dom jest zbudowany przez słynnego budowniczego domu.

6.

Szóstym domem jest Rezydencja Valsaraj. Jest to luksusowy dom, który znajduje się w Chennai. Dom jest zbudowany przez słynnego architekta domu.

7.

Siódmym domem jest Rezydencja Chandigarh. Jest to luksusowy dom, który znajduje się w Chandigarh. Dom jest zaprojektowany przez słynnego architekta domu.

8.

Ósmym domem jest Rezydencja Chandrabhan. Jest to luksusowy dom, który znajduje się w Chandrabhan. Dom jest zbudowany przez słynnego budowniczego domu.

9.

Dziewiąty dom to Rezydencja Chikhaldara. Jest to luksusowy dom, który znajduje się w Indore. Dom jest zbudowany przez słynnego architekta domu.

10.

Dziesiątym domem jest Rezydencja Raja. Jest to luksusowy dom, który znajduje się w Raja. Dom jest zbudowany przez słynnego architekta domu.

11.

Jedenastym domem jest Anjuman Residence. Jest to luksusowy dom, który znajduje się w Gurgaon. Dom jest zbudowany przez słynnego budowniczego domu.

12.

Ostatnim domem jest Thakkar Residence