7 prostych porad, jak przekształcić salon w loft

Żywe pokoje są najlepszym miejscem dla rodzinnych spotkań i niektórzy ludzie lubią spędzać swój wolny czas oglądając filmy, grając w gry itp. Istnieją różne rodzaje projektów salonów i każdy typ ma swój własny urok. Ty możesz myśleć że twój żywy pokój jest najlepszy, ale jeżeli ty no zrobiłeś jakaś zmiany w twój żywym pokoju, then ono zostawać the same.

Więc, co są rzeczy które ty potrzebujesz utrzymywać w umysle podczas gdy robić zmianom w twój żywym pokoju? Oto niektóre z 7 najlepszych wskazówek, które pomogą Ci przekształcić Twój salon w loft.

Utrzymuje ściany kolory światło

Jest to jeden z najłatwiejszych wskazówek, aby przekształcić swój salon w loft, ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to zawiedziesz. To jest ponieważ jeżeli ty używać ciemnych i ciężkich colours w twój żywym pokoju then ono zrobi twój żywego pokój patrzeć małego i ograniczonego.

Utrzymuje meble minimum

Ja jest inny prostą końcówką robić twój żywemu pokojowi patrzeć wielki i loftier. W ten sposób, no kupuje meble który jest wielki i nieporęczny, gdy ono zrobi twój pokój patrzeć małego i ciasnego. Zamiast tego kup kilka prostych i lekkich mebli, które sprawią, że twój pokój będzie wyglądał na większy i otwarty.

Rozjaśnij oświetlenie

Jeśli chcesz przekształcić swój salon w loft, to pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest rozjaśnienie oświetlenia. Trzymaj swoje światła przyciemnione i rozjaśnić światła tylko w razie potrzeby. W przypadku, jeśli używasz reflektorów w swoim salonie, to upewnij się, że nie jest zbyt jasny i świeci.

Robi żywego pokój playroom

Jeżeli ty mieć dzieci, then robić żywemu pokojowi playroom i no pozwalać one bawić się w kuchni. Również nie pozwól swoim dzieciom jeść przekąsek ze stołu, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby twój salon wyglądał na mały i ograniczony.

Dodaj okno na poddaszu

Jeśli jesteś fanem projektowania loftów, to musisz wiedzieć, że okna są najważniejszą częścią loftu. Tak więc, jeśli chcesz, aby twój salon wyglądał na bardziej przestronny, to powinieneś dodać okno loftowe do swojego salonu.

Wnioski:

To były top 7 prostych wskazówek, o których należy pamiętać podczas przekształcania salonu w loft. Mam nadzieję, że lubisz ten post i podzielisz się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.