Kategorie

ZAMÓW ZA MIN. 590 PLN

 

Mapa Świata - Wall print

Waga: 0.7 kg
Dostępność:  (0 szt.)
  • WYMIARY
szt.
599,00 zł

INKE to oryginalny styl vintage i alternatywa dla dekoracji pokoju i urządzania wnętrz. Wychodzi naprzeciw poszukiwaniom niestandardowych rozwiązań we wnętrzach, a dodatkowo wprowadza naturalny motyw który ożywia pomieszczenie i zaprasza do świata wyobrazni. 

MAPA ŚWIATA to to kreatywna kompilacja graficzna z ręcznie robionych tapet w stylu retro - wydruk ścienny (Wall Print) w rozmiarze XL. Motyw jak i cała nowa kolekcja wydruków sciennych w postaci XL dostępny jest w rozmiarze 200x300cm, 300x300cm lub 400x300cm (SxW). Produkt pakowany i sprzedawany jest w formie 4 (6 lub 8) pasów o szerokości 50cm każdy i wykonany z wysokiej jakości flizeliny. Cena na stronie dotyczy rozmiaru 200x300cm.

Tapety te są szczególnie łatwe w nakładaniu. Podczas tapetowania pokrywa się ścianę lub sufit klejem i następnie nakłada pas tapety na świeżą warstwę kleju. Pasy tapety nie zmieniają wymiaru (tzn. nie rozciągają się lub kurczą), dzięki temu nie jest wymagany czas zmiękczania. Do tego można pokryć mniejsze pęknięcia. W przypadku zmiany tapety można bez problemu zedrzeć tapetę na sucho - bez jej pozostałości na ścianach.