Rabaty

I. Koszty transportu

II. Płatności

III. Rabaty

 

I. Koszty transportu

1. Koszty i sposoby dostawy

Tabela opłat płatności i dostaw dotyczące wysyłki w Polsce. Koszty wybranego przez Ciebie sposobu dostawy doliczamy do wartości zamówionego towaru - obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia.

 

Płatności

Sposób dostawy

Czas dostawy

Całkowity koszt dostawy

Płatność z góry przelewem, elektronicznie lub kartą kredytową. Poczta Polska
Paczka pocztowa ekonomiczna
2-3 dni robocze 25,00zł
Płatność przy odbiorze. Poczta Polska
Paczka pocztowa ekonomiczna

2-3 dni robocze 25,00zł
Płatność z góry przelewem, elektronicznie lub kartą kredytową. Przesyłka kurierska
za pomocą Pocztex, UPS, DHL, K-EX, TNT lub Fedex.

24h 38,00zł
Płatność przy odbiorze. Przesyłka kurierska
za pomocą Pocztex, UPS, DHL, K-EX, TNT lub Fedex.

24h 43,00zł
Wszystkie płatności Odbiór osobisty (Kraków) - bez kosztów
Wszystkie płatności Zamówienie powyżej 590zł - bez kosztów
       

 

2. Czas dostawy i czas realizacji Czas w jakim zamówiony towar trafi do Twoich rąk zależy od dwóch czynników:

- czasu realizacji, czyli czasu kompletowania przez nas przesyłki, podajemy go przy każdym produkcie w naszym sklepie.
- czasu dostawy, czyli czasu dostarczenia wysłanej paczki przez Pocztę lub Kuriera.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.

3. Czas realizacji

Wszystkie obrazy w sklepie www.ramarama.pl posiadają informację o przewidywanym czasie jaki potrzebujemy do skompletowania zamówionej pozycji.

3 dni robocze
Te obrazy są na bieżąco w naszym magazynie i jesteśmy w stanie przygotować je do wysyłki w ciągu 3 dni roboczych od chwili potwierdzenia zamówienia (za pobraniem) lub wpłynięcia przelewu na nasze konto (po przelewie). Jeśli jednak zamówisz większą liczbę egzemplarzy tej samej pozycji lub określonego rozmiaru, może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli sprowadzić ją od dostawcy, wtedy niestety czas kompletowania paczki może się wydłużyć.

15 dni roboczych
Tych obrazów nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy je od stałego dostawcy, spodziewamy się, że nadejdą one w ciągu 12 dni roboczych od chwili potwierdzenia zamówienia (za pobraniem) lub wpłynięcia przelewu na nasze konto (po przelewie).

4. Czas dostawy

Zależy od wybranego w zamówieniu sposobu dostawy. Jeżeli zdecydujesz się na dostawę Pocztą Polską, prawdopodobnie potrwa ona 1-2 dni robocze, jeśli wybierzesz dostawę kurierem - paczka dojdzie w ciągu 24 godzin od wysłania jej z naszego sklepu.
Pamiętaj że czas dostawy nie jest czasem otrzymania przez Ciebie przesyłki bowiem:
Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.


 

II. Płatności

1. Płatność przelewem tradycyjnym
Wybierając tę formę płatności, płacisz dopiero w chwili skompletowania przez nas całego zamówienia (czas realizacji). Gdy Twoja paczka będzie gotowa do wysłania, otrzymasz od nas e-mail z prośbą o dokonanie przelewu, a w nim wszystkie potrzebne dane. Przesyłkę wyślemy dopiero wtedy, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.

2. Płatność przy odbiorze (za pobraniem)
Wybierając tę formę płatności za przesyłkę zapłacisz dopiero przy odbiorze listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. O fakcie wysłanie do Ciebie przesyłki poinformujemy Ciebie poprzez e-mail. Oczywiście nastąpi to po wcześniejszym skompletowaniu przez nas całego zamówienia (czas realizacji).

3. Płatność przelewem elektronicznym / Kartą Kredytową (PLATNOSCI.PL / POLCARD)
Bezpieczeństwo obsługi płatności kartami kredytowymi i przelewami elektronicznymi traktujemy ze szczególną uwagą. Użyte przez nas technologie i rozwiązania należą do ścisłej światowej czołówki. Dlatego z pełną świadomością możemy zagwarantować bezpieczeństwo płatności w naszym sklepie. Numery kart kredytowych omijają nasz sklep i trafiają bezpośrednio do PolCardu. W momencie wybrania opcji płatności elektronicznej lub kartą kredytową - zostajesz przekierowany na szyfrowaną przez SSL stronę PLATNOŚCI.PL. Tam dokonujesz płatności za zakupiony towar. Następnie w naszym module rozliczeniowym widoczny jest tylko numer zamówienia i kwota transakcji do rozliczenia. Jest to maksymalna kwota, którą możemy ''pobrać'' z danej karty lub konta.

 

 

III. Rabaty

   
Chcesz płacić mniej? Damy Ci dodatkowe 10% rabatu przy kolejnym zakupie, jeżeli prześlesz nam zdjęcie obrazu powieszonego w Twoim domu, biurze lub restauracji. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie na którym będzie widać nasz obraz i kawałek pomieszczenia w którym się znajduje. Zobacz, kto nas polecił tutaj.
   
obrazy olejne rabat
TAK, nasze rabaty i promocje mogą się łączyć. Tzn. że składając zamówienie na min. 590zł nie zapłacisz za transport obrazów i dostaniesz 10% rabatu. Jeżeli Twój znajomy zakupi u nas obraz, a Ty prześlesz nam zdjęcie obrazu w Twoim domu to przy kolejnym zakupie zapłacisz 20% mniej.
   
  Nie jesteś pewien czy zrozumiałeś zasady? Skontaktuj się z nami jeśli masz wątpliwości.